Futsalová liga

Napsal Roman Cápal
Zobrazeno: 765

Futsalová liga 7 a 9 - chlapci.

Futsalová liga7

Turnaj, ze kterého první dva týmy postoupily do finále divize se uskutečnil v hale GYMNÁZIA POLIČKA.

Bohužel nám scházel jediný gól k postupu. V posledním zápase v závěrečné minutě netrefujeme několikrát prázdnou bránu soupeře. V předchozím zápase zase dostáváme gól po chybě v posledních sekundách hry se soupeřem, kterého jsme v předchozím turnaji porazili.

Druhý turnaj:

E3-Masarykova ZŠ Polička, E1-Gymnázium Polička, E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová, E4-ZŠ Žamberk

Výsledky: E1-Gymnázium Polička - E4-ZŠ Žamberk 4:0 (0:0), E3-Masarykova ZŠ Polička - E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 3:2 (2:0), E1-Gymnázium Polička - E3-Masarykova ZŠ Polička 0:3 (0:0), E4-ZŠ Žamberk - E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 5:4 (3:2), E4-ZŠ Žamberk - E3-Masarykova ZŠ Polička 0:2 (0:1), E1-Gymnázium Polička - E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 1:3 (1:1)

postupují: E3-Masarykova ZŠ Polička a E1-Gymnázium Polička

První turnaj:

E4-ZŠ Žamberk, E12-ZŠ Jiráskova Lanškroun, E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová

Výsledky: E12-ZŠ Jiráskova Lanškroun - E4-ZŠ Žamberk 5:5, E12-ZŠ Jiráskova Lanškroun - E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 2:5, E4-ZŠ Žamberk - E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 3:4
postupují: E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová a E4-ZŠ Žamberk

sestava: Šimon Řehák, Jiří Škrabal, Radek Cápal, Vít Hofman, Matěk Krajči, Marek Sotolář, Šimon Václavek, Ondřej Peškar, Bohumil Chalupa

Futsalová liga9

Kluci z prvního kola nepostupují, když inkasují vždy v závěru zápasu.

E18Gymnázium Moravská Třebová, E19-ZŠ Palackého Moravská Třebová, E20-ZŠ Kostelní náměstí Moravská Třebová
výsledky: E20-ZŠ Kostelní náměstí Moravská Třebová - E18-Gymnázium Moravská Třebová 2:2 (0:1), E20-ZŠ Kostelní náměstí Moravská Třebová – E19-ZŠ Palackého Moravská Třebová 1:0 (0:0), E18-Gymnázium Moravská Třebová - E19-ZŠ Palackého Moravská Třebová 2:1 (1:1)

postupují: E18-Gymnázium Moravská Třebová a E20-ZŠ Kostelní náměstí Moravská Třebová