logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Školní klubovna

Školní klubovna pro žáky:

Klubovna je vybavena novým nábytkem, který působí domácky, spoustou deskových her, hifi – přístroji, televizí, počítačem.

Žáci mají možnost trávit v této místnosti velké přestávky – dle rozpisu. Klubovna však slouží také k tomu, aby ji děvčata a chlapci mohli využít v poledních přestávkách.

Mohou tu hrát hry, číst si, malovat, zhlédnout občas nějaký film, poslouchat hudbu, či jen tak si povídat v pěkném prostředí.

Nabízíme tak žákům možnost, jak trávit polední přestávku jinak než kouřením a potulováním se po městě za špatného počasí.

Rozpis pro velké přestávky:

PONDĚLÍ: 8. třídy

ÚTERÝ: 6. třídy

STŘEDA: 7. třídy

ČTVRTEK: 9. třídy

Upozorňujeme dále všechny zájemce, že klubovna je k dispozici vždy o volných hodinách. Během pobytu v klubovně je zajištěn nenápadný pedagogický dozor.