logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            


Informace o ředitelském volnu na ZŠ Palackého 1351, Mor. Třebová

Na základě §24 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) vyhlašuji z provozně - ekonomických důvodů dne 9. 5. a 10. 5. 2019 na ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 ředitelské volno. Školní družina bude v provozu (dle zájmu rodičů).

Mgr. Petr Vágner
ředitel školy

V Mor. Třebové 5. 4. 2019


19. 6. 2016 - ZŠ Palackého se daří!

ZŠ Palackého se daří!

1. června se na našem hřišti konalo krajské kolo Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů (OVOV). Tuto soutěž založili olympijští šampióni v desetiboji Robert Změlík a Roman Šebrle, jejichž cílem je motivovat děti ke sportu na základě vlastní zkušenosti.

Školáci tu plní 9 disciplín a k tomu jednu ze tří volitelných. Pokud se zlepšují, získávají bronzové, stříbrné, zlaté a diamantové odznaky. Nejlepší sportovci, kteří projdou okresní i krajským kolem, se mohou probojovat až do republikové ho finále, které se koná 9. a 10. září v Brně. Zde zažijí neopakovatelnou atmosféru a setkají se s mnoha olympioniky a sportovními osobnostmi. Na to vše se mohou právem těšit i mladí sportovci právě ze ZŠ Palackého.

Kdo patří mezi naše nejlepší jednotlivce? Lucie Dolečková, Natálie Kasalová, Radek Cápal a Bruno Zeman.

A za postupující družstvo nás reprezentovali tito žáci: Eliška Cedzová, Nicole Vacková, Kristýna Škrabalová, Hana Hájková, Jan Žouželka, Filip Sedláček, Lukáš Soukal a Martin Šmerda.

Jednotlivcům i družstvu držme v září pěsti!

Učitelé a žáci ze ZŠ Palackého