logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


McDonald's Cup - okresní kola.

Družstvo I. kategorie (dříve 1. - 3. třída) obsadilo 5. místo.

Kluci a holka bojovali. Dokáží hrát s úspěchem jeden na jednoho. Bohužel věkový rozdíl je limitující. Ale toto družstvo ve stejném složení může hrát i v příštím roce.

sestava: Trnka - Křeček, Mlejnek, Matěj, Weinlich, Sotolář, Hejátko, Kligel, Ševčík, Maurer, Chaloupka, Němčíková

Družstvo II. kategorie (dříve 4. - 5. třída) obsadilo 1. místo a postupuje do krajského kola.

Výborný výkon kluků podpořený týmovým duchem slaví úspěch. I když jsme ve skupině "šetřili síly" proti TGM Polička, tak finále se stejným soupeřem bylo vyvrcholením turnaje. Vyhráváme, ale minutu před koncem inkasujeme. Pokutové kopy a hra nervů. Ve čtvrté sérii soupeř trefuje tyč a kluci slaví postup.

sestava: Cápal - Peškar, Mlčoch, Cedzo, Sotolář, Václavek, Záleský, Drozd, Karel, Krajči, Dostál, Kolísek

Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.