logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Pražský pětiboj všestrannosti.

Ve středu 4. 2. 2015 se družstvo naší školy zúčastnilo PRAŽSKÉHO PĚTIBOJE VŠESTRANNOSTI. Z celkové konkurence 45 škol jsme po pěti disciplínách        (trojskok, leh - sed, švihadlo, driblink, hod medicinbalem) měli na kontě úctyhodných 22 190 bodů a obsadili první místo.

Za účasti olympijských legend: Oldřich Svojanovský, Jan Jiráň, Pavel Svojanovský, Jarmila Kratochvílová, Imrich Bugár, Slavoj Černý, Šárka Kašpárková, Jiří Vyčichlo, Roman Šebrle, Karel Engel, Petr Bříza, Jaroslav Radoň, Eliška Krupnová

Naši školu reprezentovali: Aneta Janštová, Monika Cápalová, Hana Hájková, Eliška Cedzová, Jan Šmerda, Martin Šmerda, Jan Žouželka, Jakub Dostál

 

reportáž na: