logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Informace ze školní jídelny - terminály

 

Odstávka provozu terminálu a internetové aplikace pro objednávání obědů.

Od pátku 2. 1. 2015 od 11:15 hod. probíhá update terminálového serveru naší školy. Odstávka měla být dle plánu ukončena v neděli, tak aby se tato situace co nejméně dotkla strávníků a všichni si mohli objednávat a měnit stravu již v odpoledních hodinách. Bohužel nedošlo k očekávané korektní migraci jedné aplikace. Z tohoto důvodu jsme oslovili ihned dodavatelskou firmu, která přislíbila reinstalaci v pondělních ranních hodinách.

Předpokládáme, že během pondělního dopoledne dojde k obnově provozu terminálu.

Provoz terminálu obnoven v pondělí 5. 1. 2015 od 8:30 hod.

Děkujeme za pochopení.