logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Rekreační středy ve školní družině I.

 Seznamka v DDM 10. 9. 2014

 

První rekreační středu jsme zahájili, jak jinak než seznamkou. Proběhla ve spolupráci s DDM Moravská Třebová. Měli pro nás připravené různé úkoly. Například hod na cíl, stavění věže z kostek a další. Rozdělili jsme se náhodně do skupinek,aby se děti seznámili i s dětmi z jiných oddělení. Každá skupinka měla svého dospělého, ať už zaměstnance z DDM nebo některou p. vychovatelku. Všichni byli, velmi šikovní, úkoly zvládali dobře. Na konci na ně čekala sladká odměna.