logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

INFORMACE K PROVOZU ZŠ OD 4. LEDNA DO 22. LEDNA 2021

 

- 1. a 2. ročník – prezentační výuka.

- Žáci ostatních ročníků – povinné vzdělávání distančním způsobem.

 - Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.

- Vstup třetích osob (mimo děti, žáky a zaměstnance) do prostor školy a ŠD je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školského zařízení.

- Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

- Zařízení ŠD a ŠJ jsou v provozu.

- Stravování žáků 1., 2. ročníku a zaměstnanců školy, kteří jsou přítomní na pracovišti, bude průběžně od 11.45 – 12.45, mají navolené obědy v terminálu. Ostatní žáci a zaměstnanci školy si mohou stravu odebrat od 12.45 - 13.45 do jídlonosičů - obědy nejsou navolené.

Mgr. Petr Vágner

ředitel školy

OVOV - republikové finále 2012

Na Strahově cinkalo zlato i pro nás.

Domů si odvážíme celkem čtyři diamantové odznaky.

Díky Anetě Janštové, žákyně 6. A vezeme domů zlato z kategorie dívky 2001.

Celkově třetí místo obsadili Hana Hájková (2002) a Nikola Greplová (1998).

Družstvo, které po třech disciplínách bylo na třetím místě své postavení neudrželo a skončilo celkově na jednadvacátém místě.

Soutěž byla letos s mezinárodní účastí žáků z Polska, Slovenska a Maďarska.

Umístnění našich žáků (ČR, mezinárodní soutěž, odznak):

Dívky:

Hana Hájková (3., Diamond), Aneta Janštová (1., Diamond), Monika Cápalová (11., 15., Gold), Etela Holubová (7., 8., Diamond), Martina Kejhová (35., 39., Silver), Nikola Dolečková (35., 36., Gold), Nikola Greplová (3., Diamond), Veronika Holubová (36., 42., Silver), Ilona Kužílková (55., 63., Bronze)

Chlapci:

Martin Šmerda (10., Gold), Martin Jančák (10., Gold), Milan Žák (47., 49., Bronze), Daniel Hladík (26., 28., Silver), Jiří Sedlák (58., 60., Bronze), Patrik Mikšánek (79., 83., Bronze), Jiří Kyncl (9., Silver)

Děkujeme městu Moravská Třebová za finanční podporu účasti našich žáků na tomto republikovém finále.

 

fotografie