logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

články 2013/2014

RS POETICA – PUŠKINŮV PAMÁTNÍK.

Dne 6.6. 2014 proběhla celostátní přehlídka 48. ročníku festivalu

ARS POETICA – PUŠKINŮV PAMÁTNÍK

v Ruském středisku vědy a kultury v Praze,

kterého se zúčastnila naše žákyně z třídy 8.A. ANETA KOLÍSKOVÁ, pod vedením paní učitelky Mgr.Alexandry Holanové. Festival byl přehlídkou vítězů krajských kol z celé naší republiky.

Aneta ve své kategorii„Recitace ruské poezie, do které patřily základní , střední i soukromé školy, reprezentovala vzorně náš kraj, město a samozřejmě i naši školu. V ničem si nezadala od ostatních účastníků a vzhledem k tomu, že se učí ruský jazyk teprve 2.rokem, byla po jazykové stránce, co se týká výslovnosti a intonace na srovnatelné úrovni jako všichni její „soupeři“ v kategorii.

Blahopřejeme Anetě k vynikajícímu úspěchu!!!

Další články...

  1. Atletická všestrannost nejmladšího žactva - obvodní kolo.
  2. McDonaldʹs CUP - krajské kolo.
  3. Pohár rozhlasu - okresní, krajské kolo.
  4. Školní kolo dopravní soutěže.
  5. McDonaldʹs CUP - okresní kolo.
  6. Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - okresní kolo.
  7. McDonaldʹs CUP - obvodní kolo.
  8. Krajské kolo - Programování, Web, Kancelářské aplikace.
  9. E.ON CITY CUP - okresní turnaj Svitavy - 2. místo + 900 bodů do dalších bojů.
  10. Vítězství ZŠ Palackého v okresním kole v plavání.
  11. Velikonoční turnaj ve vybíjené.
  12. Noc s Andersenem
  13. Velikonoční jarmark
  14. Pasování na čtenáře
  15. Florbal - TOP 8 - VÝCHOD.
  16. Počítačová soutěž v programování a v kancelářských aplikacích.
  17. Basketbal 6. - 7. třída, chlapci, dívky - okresní kolo.
  18. Puškinův památník.
  19. Florbal 1. - 3. třída - obvodní kolo.
  20. Předjarní akce ve školní družině na ZŠ Palackého.
  21. Dívky - futsalový turnaj.
  22. Halová kopaná - krajské finále.
  23. Lyžařský kurz 2014.
  24. Futsalová liga 9 CHLAPCI - finále divize Východní Čechy.
  25. Školní kolo recitace.
  26. Florbal - okresní kolo.
  27. Halová kopaná 8. - 9. třída chlapci - okresní kolo.
  28. Školská futsalová liga9 DÍVKY - kvalifikace na republikové finále.
  29. Florbal - krajské kolo (eliminace).
  30. Zápis 2014
  31. Halová kopaná - obvodní kolo.
  32. Orion florbal cup - krajské kolo - kategorie dívky III.
  33. Tříkrálová sbírka
  34. Školská futsalová liga9 - druhé kolo.
  35. Orion florbal cup - okresní kolo - kategorie chlapci IV.
  36. Den otevřených dveří
  37. Orion florbal cup - okresní kolo - kategorie dívky III.
  38. Papír, papír, papír,...
  39. Pokračujeme v pomoci nemocné Elišce.
  40. Počítačová soutěž Pc_ák 2013.
  41. Školský pohár České pojišťovny - chlapci.
  42. Školská futsalová liga7.
  43. Nazpívali jsme si školní hymnu.
  44. Školská futsalová liga9.
  45. Orion florbal cup - obvodní kola.
  46. 6. C - poznávací výlet.
  47. Pohádkový den na ZŠ Palackého.
  48. Projekt Záložka do knihy spojuje školy.
  49. Pozvánka na lampionový průvod
  50. Minifotbal - krajské kolo
  51. Preventivní program.
  52. Prevence na ZŠ Palackého
  53. Minifotbal - okresní kolo.
  54. Přespolní běh - okresní, krajské kolo.
  55. Tak už jsme páťáci
  56. Přespolní běh - obvodní kolo
  57. První schůzka školního žákovského parlamentu.
  58. Minifotbal - obvodní kolo
  59. Umělecké dílny
  60. První školní den našich prvňáčků.
  61. Odznak všestrannosti olympijských vítězů - republikové finále
  62. Adaptační pobyt