logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


články 2013/2014

Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - krajské kolo.

Družstvo 1. místo a postup na Republikové finále, Praha, 05. 09. - 06. 09. 2014

Ve složení: Aneta Janštová, Hana Hájková, Monika Cápalová, Aneta Křečková, František Mareček, Martin Šmerda, Jan Šmerda, Petr Kolář

Výsledky jednotlivců:

2003 – Jan Žouželka - 1. místo a postup na RF

2003 – Eliška Cedzová - 1. místo a postup na RF

2002 – Martin Šmerda – 2. místo

2002 – Hana Hájková – 1. místo

-Nicole Vacková 5. místo

2001 – František Mareček – 1. místo

-Jan Šmerda – 7. místo

-Petr Kolář – 9. místo

2001 – Aneta Janštová – 1. místo

-Monika Cápalová – 2. místo

2000 – Martina Kejhová – 2. místo

-Aneta Křečková – 5. místo

1999 – Dan Hladík – 2. místo

Další články...

  1. RS POETICA – PUŠKINŮV PAMÁTNÍK.
  2. Atletická všestrannost nejmladšího žactva - obvodní kolo.
  3. McDonaldʹs CUP - krajské kolo.
  4. Pohár rozhlasu - okresní, krajské kolo.
  5. Školní kolo dopravní soutěže.
  6. McDonaldʹs CUP - okresní kolo.
  7. Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - okresní kolo.
  8. McDonaldʹs CUP - obvodní kolo.
  9. Krajské kolo - Programování, Web, Kancelářské aplikace.
  10. E.ON CITY CUP - okresní turnaj Svitavy - 2. místo + 900 bodů do dalších bojů.
  11. Vítězství ZŠ Palackého v okresním kole v plavání.
  12. Velikonoční turnaj ve vybíjené.
  13. Noc s Andersenem
  14. Velikonoční jarmark
  15. Pasování na čtenáře
  16. Florbal - TOP 8 - VÝCHOD.
  17. Počítačová soutěž v programování a v kancelářských aplikacích.
  18. Basketbal 6. - 7. třída, chlapci, dívky - okresní kolo.
  19. Puškinův památník.
  20. Florbal 1. - 3. třída - obvodní kolo.
  21. Předjarní akce ve školní družině na ZŠ Palackého.
  22. Dívky - futsalový turnaj.
  23. Halová kopaná - krajské finále.
  24. Lyžařský kurz 2014.
  25. Futsalová liga 9 CHLAPCI - finále divize Východní Čechy.
  26. Školní kolo recitace.
  27. Florbal - okresní kolo.
  28. Halová kopaná 8. - 9. třída chlapci - okresní kolo.
  29. Školská futsalová liga9 DÍVKY - kvalifikace na republikové finále.
  30. Florbal - krajské kolo (eliminace).
  31. Zápis 2014
  32. Halová kopaná - obvodní kolo.
  33. Orion florbal cup - krajské kolo - kategorie dívky III.
  34. Tříkrálová sbírka
  35. Školská futsalová liga9 - druhé kolo.
  36. Orion florbal cup - okresní kolo - kategorie chlapci IV.
  37. Den otevřených dveří
  38. Orion florbal cup - okresní kolo - kategorie dívky III.
  39. Papír, papír, papír,...
  40. Pokračujeme v pomoci nemocné Elišce.
  41. Počítačová soutěž Pc_ák 2013.
  42. Školský pohár České pojišťovny - chlapci.
  43. Školská futsalová liga7.
  44. Nazpívali jsme si školní hymnu.
  45. Školská futsalová liga9.
  46. Orion florbal cup - obvodní kola.
  47. 6. C - poznávací výlet.
  48. Pohádkový den na ZŠ Palackého.
  49. Projekt Záložka do knihy spojuje školy.
  50. Pozvánka na lampionový průvod
  51. Minifotbal - krajské kolo
  52. Preventivní program.
  53. Prevence na ZŠ Palackého
  54. Minifotbal - okresní kolo.
  55. Přespolní běh - okresní, krajské kolo.
  56. Tak už jsme páťáci
  57. Přespolní běh - obvodní kolo
  58. První schůzka školního žákovského parlamentu.
  59. Minifotbal - obvodní kolo
  60. Umělecké dílny
  61. První školní den našich prvňáčků.
  62. Odznak všestrannosti olympijských vítězů - republikové finále
  63. Adaptační pobyt