logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

články 2013/2014

Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - krajské kolo.

Družstvo 1. místo a postup na Republikové finále, Praha, 05. 09. - 06. 09. 2014

Ve složení: Aneta Janštová, Hana Hájková, Monika Cápalová, Aneta Křečková, František Mareček, Martin Šmerda, Jan Šmerda, Petr Kolář

Výsledky jednotlivců:

2003 – Jan Žouželka - 1. místo a postup na RF

2003 – Eliška Cedzová - 1. místo a postup na RF

2002 – Martin Šmerda – 2. místo

2002 – Hana Hájková – 1. místo

-Nicole Vacková 5. místo

2001 – František Mareček – 1. místo

-Jan Šmerda – 7. místo

-Petr Kolář – 9. místo

2001 – Aneta Janštová – 1. místo

-Monika Cápalová – 2. místo

2000 – Martina Kejhová – 2. místo

-Aneta Křečková – 5. místo

1999 – Dan Hladík – 2. místo

Další články...

  1. RS POETICA – PUŠKINŮV PAMÁTNÍK.
  2. Atletická všestrannost nejmladšího žactva - obvodní kolo.
  3. McDonaldʹs CUP - krajské kolo.
  4. Pohár rozhlasu - okresní, krajské kolo.
  5. Školní kolo dopravní soutěže.
  6. McDonaldʹs CUP - okresní kolo.
  7. Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - okresní kolo.
  8. McDonaldʹs CUP - obvodní kolo.
  9. Krajské kolo - Programování, Web, Kancelářské aplikace.
  10. E.ON CITY CUP - okresní turnaj Svitavy - 2. místo + 900 bodů do dalších bojů.
  11. Vítězství ZŠ Palackého v okresním kole v plavání.
  12. Velikonoční turnaj ve vybíjené.
  13. Noc s Andersenem
  14. Velikonoční jarmark
  15. Pasování na čtenáře
  16. Florbal - TOP 8 - VÝCHOD.
  17. Počítačová soutěž v programování a v kancelářských aplikacích.
  18. Basketbal 6. - 7. třída, chlapci, dívky - okresní kolo.
  19. Puškinův památník.
  20. Florbal 1. - 3. třída - obvodní kolo.
  21. Předjarní akce ve školní družině na ZŠ Palackého.
  22. Dívky - futsalový turnaj.
  23. Halová kopaná - krajské finále.
  24. Lyžařský kurz 2014.
  25. Futsalová liga 9 CHLAPCI - finále divize Východní Čechy.
  26. Školní kolo recitace.
  27. Florbal - okresní kolo.
  28. Halová kopaná 8. - 9. třída chlapci - okresní kolo.
  29. Školská futsalová liga9 DÍVKY - kvalifikace na republikové finále.
  30. Florbal - krajské kolo (eliminace).
  31. Zápis 2014
  32. Halová kopaná - obvodní kolo.
  33. Orion florbal cup - krajské kolo - kategorie dívky III.
  34. Tříkrálová sbírka
  35. Školská futsalová liga9 - druhé kolo.
  36. Orion florbal cup - okresní kolo - kategorie chlapci IV.
  37. Den otevřených dveří
  38. Orion florbal cup - okresní kolo - kategorie dívky III.
  39. Papír, papír, papír,...
  40. Pokračujeme v pomoci nemocné Elišce.
  41. Počítačová soutěž Pc_ák 2013.
  42. Školský pohár České pojišťovny - chlapci.
  43. Školská futsalová liga7.
  44. Nazpívali jsme si školní hymnu.
  45. Školská futsalová liga9.
  46. Orion florbal cup - obvodní kola.
  47. 6. C - poznávací výlet.
  48. Pohádkový den na ZŠ Palackého.
  49. Projekt Záložka do knihy spojuje školy.
  50. Pozvánka na lampionový průvod
  51. Minifotbal - krajské kolo
  52. Preventivní program.
  53. Prevence na ZŠ Palackého
  54. Minifotbal - okresní kolo.
  55. Přespolní běh - okresní, krajské kolo.
  56. Tak už jsme páťáci
  57. Přespolní běh - obvodní kolo
  58. První schůzka školního žákovského parlamentu.
  59. Minifotbal - obvodní kolo
  60. Umělecké dílny
  61. První školní den našich prvňáčků.
  62. Odznak všestrannosti olympijských vítězů - republikové finále
  63. Adaptační pobyt