logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

články 2013/2014

Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - okresní kolo.

1. místo a postup do krajského kola.

Družstvo:

Hana Hájková, Monika Cápalová, Aneta Křečková, Aneta Janštová, František Mareček, Petr Kolář, Jan Šmerda, Martin Šmerda

Jednotlivci:

dívky

2003 - 1. místo Eliška Cedzová

2002 - 1. místo Hana Hájková 2. místo Kristýna Škrabalová 3. místo Nicole Vacková

2001 - 1. místo Aneta Janštová 3. místo Monika Cápalová

2000 - 1. místo Aneta Křečková 2. místo Martina Kejhová

chlapci

2003 - 2. místo Jan Žouželka 3. místo Radek Cápal

2002 - 1. místo Martin Šmerda

2001 - 1. místo František Mareček 2. místo Petr Kolář 5. místo Jan Šmerda

2000 - 2. místo Dan Hladík 3. místo Lukáš Seidl

 

výsledky

Další články...

  1. McDonaldʹs CUP - obvodní kolo.
  2. Krajské kolo - Programování, Web, Kancelářské aplikace.
  3. E.ON CITY CUP - okresní turnaj Svitavy - 2. místo + 900 bodů do dalších bojů.
  4. Vítězství ZŠ Palackého v okresním kole v plavání.
  5. Velikonoční turnaj ve vybíjené.
  6. Noc s Andersenem
  7. Velikonoční jarmark
  8. Pasování na čtenáře
  9. Florbal - TOP 8 - VÝCHOD.
  10. Počítačová soutěž v programování a v kancelářských aplikacích.
  11. Basketbal 6. - 7. třída, chlapci, dívky - okresní kolo.
  12. Puškinův památník.
  13. Florbal 1. - 3. třída - obvodní kolo.
  14. Předjarní akce ve školní družině na ZŠ Palackého.
  15. Dívky - futsalový turnaj.
  16. Halová kopaná - krajské finále.
  17. Lyžařský kurz 2014.
  18. Futsalová liga 9 CHLAPCI - finále divize Východní Čechy.
  19. Školní kolo recitace.
  20. Florbal - okresní kolo.
  21. Halová kopaná 8. - 9. třída chlapci - okresní kolo.
  22. Školská futsalová liga9 DÍVKY - kvalifikace na republikové finále.
  23. Florbal - krajské kolo (eliminace).
  24. Zápis 2014
  25. Halová kopaná - obvodní kolo.
  26. Orion florbal cup - krajské kolo - kategorie dívky III.
  27. Tříkrálová sbírka
  28. Školská futsalová liga9 - druhé kolo.
  29. Orion florbal cup - okresní kolo - kategorie chlapci IV.
  30. Den otevřených dveří
  31. Orion florbal cup - okresní kolo - kategorie dívky III.
  32. Papír, papír, papír,...
  33. Pokračujeme v pomoci nemocné Elišce.
  34. Počítačová soutěž Pc_ák 2013.
  35. Školský pohár České pojišťovny - chlapci.
  36. Školská futsalová liga7.
  37. Nazpívali jsme si školní hymnu.
  38. Školská futsalová liga9.
  39. Orion florbal cup - obvodní kola.
  40. 6. C - poznávací výlet.
  41. Pohádkový den na ZŠ Palackého.
  42. Projekt Záložka do knihy spojuje školy.
  43. Pozvánka na lampionový průvod
  44. Minifotbal - krajské kolo
  45. Preventivní program.
  46. Prevence na ZŠ Palackého
  47. Minifotbal - okresní kolo.
  48. Přespolní běh - okresní, krajské kolo.
  49. Tak už jsme páťáci
  50. Přespolní běh - obvodní kolo
  51. První schůzka školního žákovského parlamentu.
  52. Minifotbal - obvodní kolo
  53. Umělecké dílny
  54. První školní den našich prvňáčků.
  55. Odznak všestrannosti olympijských vítězů - republikové finále
  56. Adaptační pobyt