logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Florbal - TOP 8 - VÝCHOD.

V kvalifikaci na republikové finále ŠKOLSKÉHO POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY ve florbale hrají kluci v Olomouci proti vítězům jednotlivých krajů. Nevychází nám první zápas, kdy po zakřiknutém výkonu odcházíme s vysokou prohrou. Paradoxem je, že jsme pak již jen jednou prohráli a že obě porážky byly od finalistů turnaje. Na republikové finále postupovali první tři týmy, naše páté místo je úspěchem, ale doufali jsme v postup.

ZŠ Palackého - ZŠ Přerov 1:8

ZŠ Palackého - ZŠ Dvůr Králové nad Labem 2:2

ZŠ Palackého - ZŠ Havlíčkův Brod 5:3

ZŠ Palackého - ZŠ Uherský Brod 5:7

ZŠ Palackého - ZŠ Blansko 10:4

 

sestava:Jan Žouželka, Ondřej Peškar, Tomáš Faltejsek, Samuel Veselý, Martin Šmerda, František Klouda, Lukáš Soukal, Michal Randis, Radek Cápal, Martin Vrána, Jan Kolísek, Ondřej Kolísek, Šimon Řehák, Ondřej Smékal

 

Celkové pořadí:

1. ZŠ Přerov

2. ZŠ Uherský Brod

3. ZŠ Ostrava - Zábřeh

4. ZŠ Havlíčkův Brod

5. ZŠ Palackého

6. ZŠ Blansko

7. ZŠ Dvůr Králové nad Labem

8. ZŠ Újezd u Brna