logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Puškinův památník.

Dne 20. března 2014 proběhlo krajské kolo v Hradci Králové

Festival ARS POETICA – Puškinův památník v divadle Drak v recitaci a zpěvu děl ruských autorů, kterého se zúčastnilo 6 žákyň z 8.A a 8.B naší školy:

  • Vendula Horská

  • Aneta Kolísková

  • Aneta Křečková

  • Michaela Koutná

  • Anna Plisková

  • Tereza Kynclová

Soutěž byla rozdělená do 3 kategorií - ZŠ, SŠ (recitace) a hudební projev. Tato kategorie byla společná pro všechny školy.

Děvčata v recitaci soutěžila v konkurenci 21 účastníků. Porota neudělovala 1.,2.a 3. místa, rozhodla se ocenit stejným dílem všechny účastníky diplomem ČESTNÉ UZNÁNÍ a věcným darem – plyšákem s tím, že z každé z uvedených tří kategorií vybere ty nejlepší soutěžící a pošle je reprezentovat kraj do národního kola v PRAZE.

Naše škola vybojovala v kategorii ZŠ toto NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ a porota vybrala naši žákyni z 8.A ANETU KOLÍSKOVOU, která pojede reprezentovat naši školu do PRAHY 6.6. 2014 !!!

Přejeme jí hodně úspěchů v národním kole!!!