logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Halová kopaná - krajské finále.

Ve čtvrtek 27. 2. 2014, je dva dny po futsalové kvalifikaci, jsme se zúčastnili krajského finále halové kopané v Chrudimi. Bohužel jsme odjeli jen se sedmi hráči. V bráně odchytal celý turnaj Vojta (opět předvedl kvalitní výkon), protože Michala vyřadilo zranění. Míša alespoň nastoupil ve hře a stal se největším "paličem" šancí. Obsadili jsme pěkné 3. místo. Kdybychom hráli v plné sestavě a neměli jen dva hráče na střídání, určitě bychom bojovali o metu nejvyšší.

ZŠ Palackého - ZŠ U Stadionu Chrudim 2:4

ZŠ Palackého - ZŠ Ohrazenice Pardubice 3:5

ZŠ Palackého - ZŠ Choceň 3:2

sestava: Vojtěch Navrátil - Martin Jančák, Patrik Mikšánek, Jan Jeřábek, Radek Zouhar, Michall Schreiber, Jan Tomášek