logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

Futsalová liga 9 CHLAPCI - finále divize Východní Čechy.

2. místo po solidním výkonu.

Proti ZŠ Ohrazenice Pardubice = FK Pardubice drží kluci přijatelný výsledek do 35. minuty (hrajeme 2x20 minut). Míša likviduje několik vyložených šancí, ale i soupeřův brankář je v permanenci. Do poslední pětiminutovky vstupujeme se skórem 4:6, ale zápas nakonec prohráváme o sedm branek. Klukům prostě došly síly. ZŠ Školní Vrchlabí, druhý soupeř v této kvalifikaci o "REPUBLIKU". První poločas vyrovnaný, ve druhém jasně soupeře přehráváme.

Celý turnaj byl řízen výbornými rozhodčími.

Vlastně hrajem jen se čtyřmi aktivními fotbalisty proti ligovému týmu (Pardubice). Ve hře 1 na 1 obstáváme se ctí, kombinace je však špatná.

ZŠ Palackého - ZŠ Ohrazenice Pardubice 4:11 (Sedlák 2, Mikšánek, Bock)

ZŠ Palackého - ZŠ Školní Vrchlabí 11:3 (Sedlák 6, Jančák 2, Bock 2, Mikšánek)

Sestava: Schreiber - Jančák, Sedlák, Bock, Mikšánek, Jeřábek, Zouhar, Tomášek, Zemach, Navrátil