logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika

Futsalová liga 9 CHLAPCI - finále divize Východní Čechy.

2. místo po solidním výkonu.

Proti ZŠ Ohrazenice Pardubice = FK Pardubice drží kluci přijatelný výsledek do 35. minuty (hrajeme 2x20 minut). Míša likviduje několik vyložených šancí, ale i soupeřův brankář je v permanenci. Do poslední pětiminutovky vstupujeme se skórem 4:6, ale zápas nakonec prohráváme o sedm branek. Klukům prostě došly síly. ZŠ Školní Vrchlabí, druhý soupeř v této kvalifikaci o "REPUBLIKU". První poločas vyrovnaný, ve druhém jasně soupeře přehráváme.

Celý turnaj byl řízen výbornými rozhodčími.

Vlastně hrajem jen se čtyřmi aktivními fotbalisty proti ligovému týmu (Pardubice). Ve hře 1 na 1 obstáváme se ctí, kombinace je však špatná.

ZŠ Palackého - ZŠ Ohrazenice Pardubice 4:11 (Sedlák 2, Mikšánek, Bock)

ZŠ Palackého - ZŠ Školní Vrchlabí 11:3 (Sedlák 6, Jančák 2, Bock 2, Mikšánek)

Sestava: Schreiber - Jančák, Sedlák, Bock, Mikšánek, Jeřábek, Zouhar, Tomášek, Zemach, Navrátil