logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Školská futsalová liga9 DÍVKY - kvalifikace na republikové finále.

2. místo a krůček nebo krok od postupu?

V divizním finále futsalové ligy holky předvádí pěkné a bojovné výkony. Doopravdy se na jejich hru dá koukat. Nechybí bojovnost, ani snaha o kombinace. Škoda, že proti Pardubicím (FK Pardubice) se holkám nedaří proměňovat šance. Ale na omluvu, naše holky nehrají žádnou fotbalovou ligu (jako naše soupeřky), jen jsme udělali prima tým.

Turnaj hrajeme dvojkolově a po zásluze obsazujeme druhé místo.

sestava: Adriana Pokorná - Nikola Ebertová, Nikola Dolečková, Veronika Holubová, Ilona Kužílková, Aneta Janštová, Renata Kopalová, Hana Hájková, Monika Cápalová, Leona Rozlívková.

ZŠ Palackého - ZŠ Nechanice 0:0, 1:0 (Janštová)

ZŠ Palackého - ZŠ Kouřim 2:1 (Janštová 2 ), 1:0 (Kužílková)

ZŠ Palackého - ZŠ Smetanova Skuteč 1:0 (Holubová), 2:0 (Kopalová, Janštová)

ZŠ Palackého - ZŠ Ohrazenice Pardubice 0:2, 0:4