logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

 


Školský pohár České pojišťovny - chlapci.

 

2. místo a postup do krajského kola.

ZŠ T. G. Masaryka, Litomyšl uspořádala okresní kolo florbalového turnaje žáků I. stupně. Infarktový závěr turnaje nás posunul do dalšího kola. Vítězství ve třech utkáních a nepochopitelný výpadek proti domácím, kdy vedeme již 3: 0, ale nedokážeme se koncetrovat na utkání nás přivádí do situace, kdy jsme závislí na utkání soupeřů.

 

ZŠ Palackého - Základní škola Lubná - Sebranice 4:2

ZŠ Palackého - ZŠ Sokolovská, Svitavy 10:1

ZŠ Palackého - ZŠ T. G. Masaryka, Litomyšl  6:9 !

ZŠ Palackého - ZŠ Kostelní, Moravská Třebová  10:1

sestava: Tadeáš Hojgr, Jan Žouželka, Ondřej Peškar, Tomáš Faltejsek, Josef Haas, Šimon Václavek, Martin Šmerda, Radek Cápal, Michal Randis, Samuel Veselý, Lukáš Soukal, Martin Vrána, Ondřej Kolísek, František Klouda

                                                                                             výsledky