logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Preventivní program.

Vážení rodiče,

     všem pedagogům naší školy velmi záleží na tom, aby se děti cítily ve škole bezpečně. Ani ta nejlepší škola však není úplně imunní vůči výskytu šikanování. Jsme připraveni zachytit případné ubližování silnějších slabším hned v počátku a účinně takové bezpráví zastavit.

     Tento záměr je zpracován v Minimálním preventivním programu naší školy. Součástí tohoto programu je spolupráce nás pedagogů s Vámi – rodiči. Prosíme Vás tedy o pomoc. Kdybyste měli podezření, že je Vašemu dítěti ubližováno, bezprostředně se na nás obraťte (na třídního učitele Vašeho dítěte, na školní metodičku prevence – Mgr. Květu Štefkovou, na výchovnou poradkyni – Mgr. Romanu Komoňovou nebo na ředitele školy Mgr. Petra Vágnera).

     Využít také můžete naši e-stránku důvěry, která je k dispozici na webových stránkách naší školy ( www.2zsmtrebova.cz , Žáci – Schránka důvěry). Všechny vaše informace budeme brát vážně a případnou Vámi oznámenou skutečnost budeme bezpečně a odborně řešit.

 

Děkujeme za Vaši podporu.

 

                                                                                                                                             Vedení školy