logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika

Upozornění rodičům

Upozorňuji rodiče, že se ve třídě I.B se vyskytl jeden případ spály.  Spála je přenosné bakteriální onemocnění charakterizované bolestí v krku, zvýšenou teplotou, zduřením podčelistních mízních uzlin, charakteristickým rysem jsou kožní projevy – drobný krupičkovitý exantém (vyrážka) v oblasti podbřišku, vnitřní strany stehen. Inkubační doba 2 - 5 dnů. Prosíme, ohlídejte dobře zdravotní stav dětí, v případě dalšího výskytu informujte základní školu.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Dle doporučení Krajské hygienické stanice ve Svitavách bude zajištěna větší dezinfekce a  větrání ve třídách na 1. stupni.

Minifotbal - okresní kolo.

Chlapci kategorie IV zvítězili v okresím kole a postupují na KRAJSKOU OLYMPIÁDU PARDUBICKÉHO KRAJE.

ZŠ Palackého - ZŠ TGM. Polička  2:0 (2:0)

branky: Sedlák, Mikšánek

Nejkvalitnější utkání proti soupeři, který chtěl hrát fotbal. Rozhodla produktivita kluků v prvním poločase.

ZŠ Palackého - ZŠ Zámecká Litomyšl  0:0 (0:0)

Za celé utkání jsme nedokázali najít účinný recept jak překonat úporně bránícího soupeře. V poslední minutě zápasu soupeř zahazuje vyloženou šanci.

ZŠ Palackého - ZŠ TGM. Svitavy  6:2 (5:0)

branky: Sedlák 2, Mikšánek 2, Bock, Havlík

Rychle střílíme úvodní gól a bez problémů vítězíme.

ZŠ Palackého - ZŠ Jevíčko 1:1 (1:0)

branka: Jančák

Rozhodující zápas, kdy nám "stačí" remíza. Martin Jančák dalekonosnou střelou zařizuje naše vedení. Máme zápas pod "kontrolou", ale díky naší nedůslednosti soupeř srovnává. V závěru kluci vybojovali remízu.

V celém turnaji nastoupil v bráně Vojta, který důstojně nahradil nemocného Míšu.

sestava: Navrátil - Mikšánek, Zouhar, Jeřábek, Sedlák, Jančák, Bock, Havlík, Zemach